Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.
Сокальський ліцей №3
Non scholae, sed vitae discimus /// We do not learn for the school, but for life /// Nicht für die Schule, sondern für das Leben lernt man /// Nos connaissances sont pour nousßmemes at pas pour l'ecole. Nous sommes l'avenir de l'etat /// Uczymy sie nie dla szkoly, ale dla zycia ///
Меню сайту
Форма входу
Фотогалерея
Пошук
Корисні посилання
Статистика
Архів записів

 

ВІТАЄМО
призерів ІІ туру Всеукраїнських олімпіад (2019/2020 н.р. )
                     з англійської мови  
  8 клас

І місце –  Студент А. (вч. Матвійко О. С.)

ІІ місце –   Кондаревич К. (вч. Микита М. В.)

ІІІ місце – Сендак С., Мандрик С., (вч. Матвійко О. С.)

ІІІ місце – Лєпьохіна Д. (вч. Фенчин Н. М.)

9 клас

 І місце –  Ілечко К.  (вч. Драганчук Л. І.)

ІІ місце –  Тхорик М., Здерка М., Штикало В.   (вч.  Драганчук Л. І.)

ІІ місце –  Іськів М. (вч.  Петриняк О. Д.)

 
10 клас

 І місце –  Нестерук  А.  (вч.  Петриняк О. Д.)

ІІ місце –  Ваврук  С. (вч.  Петриняк О. Д.)

ІІІ місце –  Будзінська  В.   (вч.  Петриняк О. Д.)

11 клас

І місце –  Петринка  Х.  (вч. Груша І. Д.)

ІІ місце – Гуральський О. (Фарина О. З.)

ІІ місце –  Зіньків  А., Мельник  Н.  (вч. Груша І. Д.)

                             з    німецької мови              

 

 8 клас

І місце –  Сироватська   А.  (вч. Ільницька З. С.)  

ІІ місце –  Студент  А. (вч. Ільницька З. С.)    

ІІІ місце –  Кондаревич  К. (вч. Ільницька З. С.)  

 9 клас

І місце –   Драган  В. (вч. Гурська М. П.)

ІІ місце –  Климчук  О. (вч. Гурська М. П.)

ІІІ місце –  Ілечко  К. (вч. Гурська М. П.)

10 клас

І місце  –  Шульган  Т. (вч. Ільницька З. С.)  

ІІ місце – Нестерук  А. (вч. Ільницька З. С.)  

ІІІ місце – Чепелюк  А. (вч. Ільницька З. С.)  

11 клас

І місце  –   Петринка  Х.   (вч. Гурська М. П.)

ІІ місце –  Федчина  М.  (вч. Гурська М. П.)

ІІІ місце –  Олекса  Е.  (вч. Гурська М. П.)

  з французької мови  

 

8 клас

ІІІ місце  – Пронченкова В.Учитель Живчик Н. В.

       

10 клас

І місце  –    Войтюк І.     Учитель Живчик Н. В.      

ІІІ місце –    Коневич А.   Учитель Живчик Н. В.  

     

11 клас

І місце  –   Зіньків А.   Учитель Живчик Н. В.

з математики

ІІ місце

Кучер Максим -7 А клас  Учитель:Гущин Р.О.

 

ІІІ місце

Лєпьохіна Діана-8-Б клас   Учитель:Куйовда О.П.

 

 з української мови  

ІІ місце

Прокулевич Юлія-7 клас  Учитель:Токаж С.С.

ІІ місце

Драган Вікторія -9 клас   Учитель:Мигаль Мигаль С.Г.

ІІІ місце

Кондаревич Каріна- 8 клас   Учитель: Шукатка Л.М.

Лєпьохіна Діана- 8 клас   Учитель:Федчина Б.Б.

з біології

ІІ місце

Федчина Марта -11-Б клас

Учитель:Грицик С.Д.

з історії

ІІ місце

Кондаревич Каріна-8 А клас

Учитель:Криштоф Н.Я.

ІІІ місце

Ковальський Тарас- 9 Б клас

Учитель:Криштоф Н.Я.

                          ІІ місце

Нестерук Анастасія-10Бклас

Лазорик Михайло-10А клас

Учитель:Нестерук Н.Р.

ІІІ місце

Чернявська Софія-11А клас

Учитель:Криштоф Н.Я.

з фізики

І місце

Ілечко Катерина -9 клас

ІІІ місце

Кучер Максим -7 клас

Махоркін Арсен-7 клас

Петринка Христина-11 клас

з астрономії

І місце

Петринка Христина- 11 клас

ІІ місце

Семенюк Дмитро -10 клас

ІІІ місце

Лазорик Михайло-10 клас

                    Учитель: Павлюк В.Б.

з географії 
 

 

І місце

Фанта Вероніка -11 клас

Гладинюк Олег-9 клас

ІІІ місце

Семенюк Дмитро-10 клас

з економіки

Мельник Назар-11 клас         Учитель: Король І.Я.

 

з  правознавства

І місце

Нестерук Анастасія -10 клас

ІІ місце

Ковальський Тарас-9 клас

ІІІ місце

Драган Вікторія-9 клас

Грицишин Віталій -10 клас

Будзінська Вікторія -10 клас   

                                               Учитель: Нестерук Н.Р.

з  хімії 

ІІ місце

Ковальський Тарас-9 клас

ІІІ місце

Онопченко Анжеліка -8 клас

                       Учитель:Філозоф Г.В.

 

 

ВІТАЄМО
призерів ІІІ туру Всеукраїнських олімпіад (2018/2019 н.р. )
                   з правознавства 

ІІІ місце

Нестерук Анастасія –

10-Б клас

                                 Учитель:Нестерук Н.Р.

з географії


 

ІІІ місце

Гладинюк Олег  (9-А клас)

                                     Учитель:Король І.Я.

 

Календар
«  Липень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Новини
[03.06.2020]
Списки дітей зарахуваних в 1 клас 
[25.05.2020]
День героїв! 
[25.05.2020]
Графік ЗНО!!! 
[07.05.2020]
Навчання завершуємо дистанційно!!! 
[02.04.2020]
Всеукраїнська школа онлайн! 
[13.03.2020]
Інтернет-турнір 
[12.03.2020]
Карантин!!! 
[06.03.2020]
Зустріч з працівником поліції 
[04.03.2020]
ENJOY LEARNING 
[29.02.2020]
Congratulations !!! 
[28.02.2020]
Together We Do More !!! 
[22.02.2020]
Зустріч в Сокальському районному суді. 
[15.12.2019]
Творимо добро 
[03.12.2019]
Уроки дружби в початковій школі! 
[29.11.2019]
Всеукраїнський форум в Києві 
Відео

Проект "Відкритий ...

Відеовізитка

00:04:39
0 0 0.0
Опитування
Як Ви оцінюєте нашу школу
Всього відповідей: 240
Сайт учителя інформатики Бройченка А.Г. Освітній портал Львівщини Відділ з питань освіти, сім