Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.
Сокальський ліцей №3
Non scholae, sed vitae discimus /// We do not learn for the school, but for life /// Nicht für die Schule, sondern für das Leben lernt man /// Nos connaissances sont pour nousßmemes at pas pour l'ecole. Nous sommes l'avenir de l'etat /// Uczymy sie nie dla szkoly, ale dla zycia ///
Меню сайту
Форма входу
Фотогалерея
Пошук
Корисні посилання
Статистика
Архів записів

 

ВІТАЄМО
призерів ІІ туру Всеукраїнських олімпіад (2018/2019 н.р. )
                     з англійської мови  
  8 клас
І місце –  Ілечко К.  (вч. Драганчук Л. І.)
ІІ місце –  Ковальський Т.,   Штикало В.   (вч.  Драганчук Л. І.)
ІІ місце – Ткачик А. (вч.  Петриняк О. Д.)
ІІІ місце –  Іськів М. (вч.  Петриняк О. Д.)
 
9 клас
І місце –  Будзінська  В. (вч.  Петриняк О. Д.)
ІІ місце –  Нестерук  А.  (вч.  Петриняк О. Д.)
ІІІ місце –  Ваврук  С. , Чепелюк  А.  (вч.  Петриняк О. Д.)
ІІІ місце – Шульган Т. (вч. Микита М. В.)
 
10 клас
І місце –  Петринка  Х.  (вч. Груша І. Д.)
ІІ місце –  Зіньків  А.  (вч. Груша І. Д.)
ІІІ місце –  Мельник  Н., Олекса Е., Новачук Х. (вч. Груша І. Д.)
 
11 клас
І місце –  Шевченко О.  (вч. Сорока М. Г.)  
ІІ місце –  Юдіна А.  (вч. Гуральська О. В.)
ІІІ місце –  Сідор О. (вч. Дуляницька Н. Б.)
ІІІ місце – Грева О. (вч. Гуральська О. В.)

                             з    німецької мови              

 8 клас
І місце –  Ілечко К.   (вч. Гурська М. П.)
ІІ місце –   Климчук О.  (вч. Гурська М. П.)
 
 9 клас
І місце –   Будзінська В.   (вч. Ільницька З. С.)
ІІ місце –   Нестерук А. (вч. Ільницька З. С.)
ІІІ місце –    Грицишин В. (вч. Ільницька З. С.)
 
10 клас
І місце  –   Петринка Х.   (вч. Гурська М. П.)
ІІ місце –  Федчина М.  (вч. Гурська М. П.)
 
11 клас
І місце –   Бондар С.  (вч. Гурська М. П.)                 
 

  з французької мови  

 

10 клас
І місце  –   Зіньків А.  (вч. Баландюк З. З.)     
ІІІ місце –    Коневич А.  (вч. Баландюк З. З.)       
 
 
11 клас
ІІ місце  –   Лялька А.   (вч.  Магера А. В.)
ІІІ місце –   Танасійчук Х.  (вч.  Магера А. В.)
 з української мови  
  8 клас
ІІ місце – Ткачик А. (вч.  Мигаль С.Г.)
 
  9 клас
ІІ місце –  Боярчук Є.   (вч.  Токаж С.С.)
 10 клас
ІІ місце – Олекса Е. (вч.  Бурлаковська Н.В.)
 11 клас
ІІІ місце –  Юдіна А. (вч.  Мигаль С.Г.)
з географії та економіки
 

 8 клас (географія)

І місце -Гладинюк Олег (вчитель Король І.Я.)

10 клас (географія)

ІІІ місце -Фанта Вероніка (вчитель Король І.Я.)

11 клас (географія)

ІІІ місце -Шукатка Ярослав (вчитель Король І.Я.)

11 клас (економіка)

ІІІ місце - Грева Олег (вчитель Король І.Я.)

ВІТАЄМО
призерів ІІІ туру Всеукраїнських олімпіад (2018/2019 н.р. )
                     з англійської мови  

9 клас

ІІІ місце - Нестерук Анастасія (вчитель Петриняк О. Д.)

з французької мови


10 клас

ІІІ місце -Зіньків Анастасія (вчитель Баландюк З. З.)                      

 

з географії


8 клас

ІІІ місце -Гладинюк Олег (вчитель Король І.Я.)                      

 

з правознавства


9 клас

ІІ місце -Нестерук Анастасія (вчитель Нестерук Н.Р.)     

ІІІ місце -Будзінська Вікторія (вчитель Нестерук Н.Р.)                    

Календар
«  Квітень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Новини
[16.04.2019]
СЕМІНАР УЧИТЕЛІВ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ 
[12.04.2019]
Захист науково-дослідницьких робіт в Сокальському ліцеї №3 !!! 
[04.04.2019]
Конкурс лепбуків 
[18.03.2019]
Урок - практикум 
[12.03.2019]
Екскурсія у Львів 
[08.03.2019]
Шевченківські дні 
[06.03.2019]
Конкурс лепбуків 
[02.03.2019]
Урок в прокуратурі 
[28.02.2019]
ТИЖДЕНЬ ІНОЗЕМНИХ МОВ У СОКАЛЬСЬКОМУ ЛІЦЕЇ № 3 
[22.02.2019]
Тематична лінійка 
[22.02.2019]
Виховна година 
[21.02.2019]
Флешмоб учнів 4-А класу до Міжнародного дня рідної мови. 
[21.02.2019]
Тиждень іноземних мов 
[20.02.2019]
Відкритий захід 
[19.02.2019]
Вітання!!! 
Відео

Проект "Відкритий ...

Відеовізитка

00:04:39
0 0 0.0
Опитування
Як Ви оцінюєте нашу школу
Всього відповідей: 215
Сайт учителя інформатики Бройченка А.Г. Освітній портал Львівщини Відділ з питань освіти, сім