Сайт
Сокальської спеціалізованої школи І-ІІІ ст.№3
Non scholae, sed vitae discimus /// We do not learn for the school, but for life /// Nicht für die Schule, sondern für das Leben lernt man /// Nos connaissances sont pour nousßmemes at pas pour l'ecole. Nous sommes l'avenir de l'etat /// Uczymy sie nie dla szkoly, ale dla zycia ///
Меню сайту
Форма входу
Фотогалерея
Пошук
Корисні посилання
Статистика
Архів записів
 

ВІТАЄМО

призерів ІІ туру Всеукраїнських олімпіад (2016/2017 н.р. )

                     з англійської мови  

8 клас

І місце –   Олекса Еліна  (вч. Груша І. Д.)

ІІ місце –  Михальов Володимир (вч. Груша І. Д.)

ІІІ місце –  Кіх Вікторія, Зіньків Анастасія, Новачук Христина    (вч. Груша І. Д.)

9 клас

І місце –  Сідор Олександра (вч.  Дирда Н. В.)

ІІ місце –  Бабинцова Вікторія ( Гуральська О. В.)

10 клас

І місце – Воробей Анастасія (вч. Ільницька З. С.)

ІІ місце –  Паськевич Вікторія, Новосад Артем  (вч. Ільницька З. С.)

ІІІ місце –  Ваврів Степан (Шарова Н. В.)

11 клас

І місце –  Венгель Соломія   (вч. Груша І. Д.)

ІІ місце –  Дадак Діана, Плюхін Лілія (вч. Груша І. Д.)

ІІІ місце –  Якубишин Анастасія, Ковч Ярина  (вч. Матвійко О. С. та  Груша І. Д.)

                             з    німецької мови                                                                                                         

8 клас

І місце –  Гуральський Олександр (вч. Гурська М. П.)

ІІ місце –   Фанта Вероніка  (вч. Гурська М. П.)

9 клас

І місце –   Равок Соломія  (вч. Гурська М. П.)

ІІ місце –   Сідор Ольга (вч. Гурська М. П.)

10 клас

І місце  –   Пасічник Надія (вч. Ільницька З. С.)

ІІ місце –  Воробей Анастасія (вч. Ільницька З. С.)

ІІІ місце –   Іванець Софія (вч. Ільницька З. С.)

11 клас

І місце –   Дадак Діана  (вч. Гурська М. П.)

ІІ місце –  Кравчишин Марта  (вч. Гурська М. П.)

ІІІ місце –    Венгель Соломія  (вч. Гурська М. П.)                                  

                           з французької мови  

8 клас

І місце –  Зіньків Анастасія  ( Баландюк З. З.)

ІІ місце –   Мельник Назарій  ( Баландюк З. З.)

9 клас

ІІ місце –    Лялька Анастасія   (вч. Гордейчук Г. Я.)    

ІІІ місце –   Пончка Анна   (вч. Гордейчук Г. Я.)    

10 клас

І місце  –   Паськевич Вікторія  (вч. Гордейчук Г. Я.)      

11 клас

І місце  –   Литвиненко Анна  (вч. Гордейчук Г. Я.)

ІІІ місце –   Корчемна Анастасія  (вч. Гордейчук Г. Я.)

з української  мови 

 

8 клас

ІІІ місце - Олексу Еліну  (вчитель: Токаж С.С.)

9 клас

ІІІ місце - Равок Соломію   (вчитель  Мигаль С.Г.)

10 клас

 ІІІ місце - Воробей Анастасію    (вчитель: Шукатка Л.М.)

11 клас

І місце  -  Якубишин Анастасію (вчитель: Токаж С.С.)

з математики

6 клас

ІІІ місце - Ілечко Василину (вчитель Гущин Р.О.)

з  фізики 

7 клас

ІІІ місце -Семенюка Дмитра (Вчитель:Павлюк В.Б.)

з  географії

11 клас

ІІІ місце -  Олесько Надію (вчитель:Король І.Я.)

9 клас

ІІІ місце -Новосада Станіслава читель:Король І.Я.)

з  історії 

8 клас

І місце -Петринку Христину  ( Вчитель: Гібляк Г.В.)

10 клас

ІІ місце - Понурка Ростислава ( Вчитель : Криштоф Н.Я. )

11 клас

ІІІ місце - Корчемну Анастасію ( Вчитель : Нестерук Н.Р. )

з  хімії 

11 клас

ІІІ місце - Будзінського Олександра  (Вчитель:Філозоф Г.В.)

 

з  ІКТ

                 ІІІ місце - Петровича  Владислава  (Вчитель:   Штикало М.С.)

з  зарубіжної літератури

10 клас

ІІ місце - Паськевич Вікторію (вч. Федчина Б.Б.)

8 клас

ІІ місце - Петринку Христину (вч. Бурлаковська Н.В.)

з астрономії

11 клас

ІІ місце - Олесько Надію   (Вчитель:Павлюк В.Б.)

ІІ місце - Дадак Діану        (Вчитель:Павлюк В.Б.)

10 клас

ІІ місце - Гірну Аліну                (Вчитель:Павлюк В.Б.)

ІІІ місце - Бендзяк Христину   (Вчитель:Павлюк В.Б.)

 

Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Новини
[12.10.2017]
Зустріч з історичною особистістю 
[03.10.2017]
З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ РІДНА ШКОЛО!!! 
[03.10.2017]
Вітаємо з перемогою юних спортсменів ! 
[02.10.2017]
Педагоги з Німеччини на уроці в Сокальській СШ №3 
[25.09.2017]
НАМ - 50!!!!!!!!!!!!!!! 
[20.09.2017]
Зустріч з А. Кравцем ( гравцем "Динамо") 
[18.09.2017]
Творимо нову українську школу 
[13.09.2017]
Олімпійське лелеченя 2017 
[01.09.2017]
Свято Першого дзвоника та День знань 
[29.08.2017]
Подорожі навчають більше, ніж будь-що інше... 
[22.08.2017]
Першокласники Сокальської СШ №3 долучаються до нового проекту 
[21.08.2017]
Вітаємо з Днем Незалежності України!!!! 
[10.08.2017]
Результати ЗНО Сокальщини -2017 
[09.06.2017]
Поїздка до Луцька 
[04.06.2017]
Поїздка в Київ. 
Відео

Проект "Відкритий ...

Відеовізитка

00:04:39
0 2 0.0
Опитування
Як Ви оцінюєте нашу школу
Всього відповідей: 169
Сайт учителя інформатики Бройченка А.Г. Освітній портал Львівщини Відділ з питань освіти, сім