Сайт
Сокальської спеціалізованої школи І-ІІІ ст.№3
Меню сайту
Форма входу
Фотогалерея
Пошук
Корисні посилання
Статистика
Новини » 2018 » Березень » 26 » Список дітей рекомендованих до зарахування
14:27
Список дітей рекомендованих до зарахування

Список дітей рекомендованих до зарахування
в перший клас Сокальської спеціалізованої школи І-ІІІ ст.№3 1 вересня 2018 р.

Прізвище, ім’я учня                                                        

1       Бельо Денис Романович                                      45     Марош Мілана Сергіївна

2       Биць Артем Олегович                                         46     Міркунов Артем Андрійович

3       Бицький Антоніо Паоло                                     47     Мулька Матвій Тарасович

4       Богун Аліна Софія Андріївна                          48     Назар Антоніна Іванівна

5       Боднар Ольга Ігорівна                                        49     Наумов Давид Назарович

6       Болсун Марко Ігорович                                      50     Нестерук Валерія Вадимівна

7       Букуфай Анна Романівна                                   51     Ніткевич Соломія Андріївна

8       Бусько Анастасія                                                52     Новачук Марк Володимирович

9       Волинський Матвій Юрійович                        53     Новосад Вероніка Володимирівна

10     Воробцов Максим Вікторович                        54     Павлюк Данило Олегович

11     Гладинюк Ярина Андріївна                              55     Павлюк Матвій Володимирович

12     Гриб Анна Василівна                                         56     Пастухович Аліна Сергіївна

13     Грисюк Юлія Віталіївна                                   57     Перетятко Ярина

14     Гуменюк Каріна                                                58     Петришин Єлена Дмитрівна

15     Дацюк Аліна Миколаївна                                59     Попів Дмитро Ярославович

16     Денека Анна Ігорівна                                      60     Приймак Павло Петрович

17     Дідич Давид Ярославович                               61     Прихідько Валерія Володимирівна

18     Ділай Вероніка Богданівна                              62     Прокоп Максим Петрович

19     Дробиняк Ілля Андріойвич                             63     Рубашевський Роман Ярославович

20     Ільницька Анна Мирославівна                       64     Садловський Давид Тарасович

21     Касян Володимир Сергійович                        65     Сантар Максим Мар'янович

22     Кацюра Марта Андріївна                                 66     Синевський Матвій Михайлович

23     Кипибіда Назарій Тарасович                           67     Сікачевська Владислава Юріївна

24     Кіх Андріана Андріївна                                   68     Скиба Денис Іванович

25     Кіцай Уляна Юріївна                                        69     Смілка Анастасія Романівна

26     Кіщук Тимофій Сергійович                             70     Сологуб Анна Григорівна

27     Климчук Владислав Андрійович                    71     Сорочинський Еміліян Максимович

28     Ковалик Дмитро                                               72     Стрембіцький Вадим Вікторович

29     Ковальчук Артур Володимирович                 73     Тарнавська Анна Іванівна

30     Когут Соломія Юріївна                                    74     Трибушок Іван Іванович

31     Кожан Максим Тарасович                               75     Трохимчук Дмитро Дмитрович

32     Козак Ростислав Володимирович                   76     Удуд Ярослав Андрійович

33     Козира Святослав Андрійович                       77     Укальська Вікторія Іванівна

34     Космина Дарина Тарасівна                              78     Федунь Вероніка Андріївна

35     Коцюба Вадим Олегович                                79     Ханащак Марта Андріївна

36     Криштоф Анна Мирославівна                        80     Хринюк Софія Юріївна

37     Криштоф Олександр Мирославович              81     Хробак Тимофій Сергійович

38     Кріль Данило Сергійович                                82     Чайка Злата Романівна

39     Куйовда Данило Олександрович                    83     Чехут Давид Андрійович

40     Кулієвич Дмитро Романович                          84     Чуб Олександр Сергійович

41     Кущак Ігор Ігорович                                        85     Шевчук Злата Юріївна

42     Лобода Максим Романович                             86     Шульган Устина Юріївна

43     Лутчин Ангеліна Степанівна                          87     Шумило Марта Павлівна

44     Мазур Матвій Юрійович                                  88     Яніцька Марія Василівна

 

Директор школи                   М. З. Бобрецький

Переглядів: 107 | Додав: rusia | Рейтинг: 0.0/0
Календар
«  Березень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Новини
[16.05.2018]
Творча зустріч 
[11.05.2018]
"Лідер року -2018" 
[11.05.2018]
Тренери DOCCU в Сокальській СШ № 3 ! 
[05.05.2018]
Обласний семінар НУШ в Сокальській СШ №3 
[27.04.2018]
Захист наукових робіт 
[25.04.2018]
Свято бабусь 
[20.04.2018]
Навчальна тривога 
[18.04.2018]
ВЕЛИКА УКРАЇНСЬКА ХОДА 
[26.03.2018]
Список дітей рекомендованих до зарахування 
[23.03.2018]
Тиждень духовності 
[20.03.2018]
Читання вголос 
[19.03.2018]
Програма обміну. Наша школа у Жешуві 
[17.03.2018]
Тарасовими стежками 
[16.03.2018]
Шануємо Кобзаря 
[07.03.2018]
В гостях у казки 
Відео

Проект "Відкритий ...

Відеовізитка

00:04:39
0 0 0.0
Опитування
Як Ви оцінюєте нашу школу
Всього відповідей: 197
Сайт учителя інформатики Бройченка А.Г. Освітній портал Львівщини Відділ з питань освіти, сім