Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.
Сокальський ліцей №3
Меню сайту
Форма входу
Фотогалерея
Пошук
Корисні посилання
Статистика
Новини » 2014 » Листопад » 10 » Вітаємо!!!
15:14
Вітаємо!!!

ВІТАЄМО

переможців ІІ туру Всеукраїнської олімпіади з  англійської мови                                                                                            

8 клас

І місце – Паськевич В. П. (вч. Сорока М. Г.)

ІІ місце – Воробей А. В. (вч. Ільницька З. С.)

ІІІ місце – Іванова О. О. (вч. Шарова Н. В.)

9 клас

І місце – Венгель С. В. (вч. Груша І. Д.)

ІІ місце – Дадак Д. О., Плюхін Л. В. (вч. Груша І. Д.)

ІІ місце – Ковч І. Ю. (вч. Груша І. Д.)

10 клас

І місце – Ілечко В. В. (вч. Фарина О. З.)

ІІ місце – Кардаш К. Р., Проць У. О. (вч. Фарина О. З.)

ІІІ місце – Іськів Д. І., Пащук С. В. (вч. Фарина О. З.)

11 клас

І місце – Кавуза К. А. (вч. Гамай О. І.)

ІІ місце – Ільницька К. М. (вч. Петриняк О. Д.)

ІІ місце – Терех В. Т. (вч. Фенчин Н. М.)

ВІТАЄМО

переможців ІІ туру Всеукраїнської олімпіади з

німецької мови    

                                                                                            

8 клас

І місце – Воробей А. В.  (вч. Ільницька З. С.)

ІІ місце –  Пасічник Н. З.  (вч. Ільницька З. С.)

ІІІ місце –  Бендзяк Х. С.  (вч. Ільницька З. С.)

9 клас

І місце –  Дадак Д. О.  (вч. Гурська М. П.)

ІІ місце –  Кравчишин М. В. (вч. Гурська М. П.)

ІІІ місце –   Турішин А. М.,  Садловська М. С.

                                                    (вч. Гурська М. П.)

10 клас

І місце  –  Пащук С. В. (вч. Ільницька З. С.)

ІІ місце – Кардаш К. Р. (вч. Ільницька З. С.)

ІІІ місце –  Лазорик О. В. (вч. Ільницька З. С.)

11 клас

І місце –  Ільницька К. М.  (вч. Гурська М. П.)

ІІ місце – Кавуза К. А.  (вч. Гурська М. П.)

ВІТАЄМО

переможців ІІ туру Всеукраїнської олімпіади з

французької мови  

 

8 клас

ІІ місце – Паськевич В. П. (вч. Гордейчук Г. Я.)

 

9 клас

І місце –   Степанов Р. С.  (вч. Живчик Н. В.)

ІІІ місце –  Корчемна А. О.  (вч. Живчик Н. В.)

 

10 клас

І місце  –  Бурковська Я. В.  (вч. Гордейчук Г. Я.)     

ІІІ місце –   Ілечко В. В.  (вч. Гордейчук Г. Я.)

 

11 клас

І місце  –  Терех В. Т.  (вч. Гордейчук Г. Я.)

ІІ місце –  Гбур М. В.  (вч. Гордейчук Г. Я.)

 

ВІТАЄМО

переможців ІІ туру Всеукраїнської олімпіади з  географії 

ІІІ місце - Олесько Надія  (вч. Король І. Я.)

ІІІ місце - Бурковська Яна (вч. Король І. Я.)

ІІІ місце - Полянська Василина (вч. Король І. Я.)

 

Переглядів: 328 | Додав: rusia | Рейтинг: 0.0/0
Календар
«  Листопад 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Новини
[04.09.2019]
Свято Першого дзвоника 
[04.06.2019]
Оголошення !!! 
[21.05.2019]
Міжнародний обмін учнів в Сокальському ліцеї №3 
[02.05.2019]
Учні Сокальського ліцею №3 в рейхстазі !! 
[16.04.2019]
СЕМІНАР УЧИТЕЛІВ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ 
[12.04.2019]
Захист науково-дослідницьких робіт в Сокальському ліцеї №3 !!! 
[04.04.2019]
Конкурс лепбуків 
[18.03.2019]
Урок - практикум 
[12.03.2019]
Екскурсія у Львів 
[08.03.2019]
Шевченківські дні 
[06.03.2019]
Конкурс лепбуків 
[02.03.2019]
Урок в прокуратурі 
[28.02.2019]
ТИЖДЕНЬ ІНОЗЕМНИХ МОВ У СОКАЛЬСЬКОМУ ЛІЦЕЇ № 3 
[22.02.2019]
Тематична лінійка 
[22.02.2019]
Виховна година 
Відео

Проект "Відкритий ...

Відеовізитка

00:04:39
0 0 0.0
Опитування
Як Ви оцінюєте нашу школу
Всього відповідей: 222
Сайт учителя інформатики Бройченка А.Г. Освітній портал Львівщини Відділ з питань освіти, сім