Сайт
Сокальської спеціалізованої школи І-ІІІ ст.№3
Меню сайту
Форма входу
Фотогалерея
Пошук
Корисні посилання
Статистика
Новини » 2016 » Листопад » 8 » Вітаємо переможців
15:22
Вітаємо переможців

      5 і 6 листопада 2016 р. у нашій школі відбувся ІІ тур (районний) Всеукраїнських олімпіад з іноземних мов. Школа радо вітала  кращих знавців англійської, німецької та французької мов зі шкіл району.                      

Вітаємо переможців ІІ туру Всеукраїнських олімпіад:

                     з англійської мови  

8 клас

І місце –   Олекса Еліна  (вч. Груша І. Д.)

ІІ місце –  Михальов Володимир (вч. Груша І. Д.)

ІІІ місце –  Кіх Вікторія, Зіньків Анастасія, Новачук Христина    (вч. Груша І. Д.)

9 клас

І місце –  Сідор Олександра (вч.  Дирда Н. В.)

ІІ місце –  Бабинцова Вікторія ( Гуральська О. В.)

10 клас

І місце – Воробей Анастасія (вч. Ільницька З. С.)

ІІ місце –  Паськевич Вікторія, Новосад Артем  (вч. Ільницька З. С.)

ІІІ місце –  Ваврів Степан (Шарова Н. В.)

11 клас

І місце –  Венгель Соломія   (вч. Груша І. Д.)

ІІ місце –  Дадак Діана, Плюхін Лілія (вч. Груша І. Д.)

ІІІ місце –  Якубишин Анастасія, Ковч Ярина  (вч. Матвійко О. С. та  Груша І. Д.)

                             з    німецької мови                                                                                                         

8 клас

І місце –  Гуральський Олександр (вч. Гурська М. П.)

ІІ місце –   Фанта Вероніка  (вч. Гурська М. П.)

9 клас

І місце –   Равок Соломія  (вч. Гурська М. П.)

ІІ місце –   Сідор Ольга (вч. Гурська М. П.)

10 клас

І місце  –   Пасічник Надія (вч. Ільницька З. С.)

ІІ місце –  Воробей Анастасія (вч. Ільницька З. С.)

ІІІ місце –   Іванець Софія (вч. Ільницька З. С.)

11 клас

І місце –   Дадак Діана  (вч. Гурська М. П.)

ІІ місце –  Кравчишин Марта  (вч. Гурська М. П.)

ІІІ місце –    Венгель Соломія  (вч. Гурська М. П.)                                  

                           з французької мови  

8 клас

І місце –  Зіньків Анастасія  ( Баландюк З. З.)

ІІ місце –   Мельник Назарій  ( Баландюк З. З.)

9 клас

ІІ місце –    Лялька Анастасія   (вч. Гордейчук Г. Я.)    

ІІІ місце –   Пончка Анна   (вч. Гордейчук Г. Я.)    

10 клас

І місце  –   Паськевич Вікторія  (вч. Гордейчук Г. Я.)      

11 клас

І місце  –   Литвиненко Анна  (вч. Гордейчук Г. Я.)

ІІІ місце –   Корчемна Анастасія  (вч. Гордейчук Г. Я.)

Переглядів: 125 | Додав: rusia | Рейтинг: 0.0/0
Календар
«  Листопад 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Новини
[21.11.2017]
Fashіon week в 1Б 
[20.11.2017]
Районне методичне об'єднання вчителів іноземних мов 
[20.11.2017]
Семінар у Львівській школі "Дивосвіт" 
[16.11.2017]
Виховний захід на тему: " Виховання здорового способу життя серед дітей підліткового віку." 
[10.11.2017]
Радіодиктант національної єдності 
[07.11.2017]
Зустріч  з  письменником 
[03.11.2017]
Про проведення I і IІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2017/2018 навчальному році 
[01.11.2017]
Оголошення про прийом учнів у школу 
[27.10.2017]
Екскурсія у Верховну Раду України 
[27.10.2017]
Майтер-клас для вчителів історії 
[21.10.2017]
Обмін педагогічним досвідом 
[12.10.2017]
Зустріч з історичною особистістю 
[03.10.2017]
З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ РІДНА ШКОЛО!!! 
[03.10.2017]
Вітаємо з перемогою юних спортсменів ! 
[02.10.2017]
Педагоги з Німеччини на уроці в Сокальській СШ №3 
Відео

Проект "Відкритий ...

Відеовізитка

00:04:39
0 0 0.0
Опитування
Як Ви оцінюєте нашу школу
Всього відповідей: 173
Сайт учителя інформатики Бройченка А.Г. Освітній портал Львівщини Відділ з питань освіти, сім